Kategorie

Producenci

Babaria Kosmetyki

Kosmetyki Babaria produkowane są przez hiszpańską firmę Berioska której siedziba znajduje się w pobliżu Walencji.

Firma Berioska od wielu lat produkuje naturalne kosmetyki spełniające najwyższe normy. Jakość jest głównym celem firmy Berioska. W śród szerokiej gamy produktów kosmetycznych Firma produkuje kosmetyki Babria do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, preparaty do ochrony przed słońcem a także kosmetyki dla dzieci.

Skład Kosmetyków Babria głownie oparty jest i naturalne składniki takie jak wyciągi z aloesu, wyciąg z dzikiej róży, wyciąg z oliwy z oliwek, olej ze słodkich migdałów, wyciąg z owsa, olej sezamowy, olej kokosowy, ekstrakt z cebuli. Marka babaria ma również w swych produktach kosmetyki oparte o wyciąg ze śluzu ślimaka, wyciąg z jadu węża czy też żeńszeń. Wśród szerokiej gamy produktów marki babaria znajdziesz również kosmetyki stworzone dla dzieci, z myślą o ich delikatnej i wrażliwej skórze. Linia dla dzieci nosi nazwę Babaria Baby i znajdziesz w niej mleczka o skóry, szampony, nawilżające olejki oraz kosmetyki do opalania dla dzieci.


Kosmetyki Babaria


Babaria to również jedne z najlepszych kosmetyków opartych o wyciąg ze śluzu ślimaka. Firma Berioska była jedną z pierwszych którą dzięki długoletnim badaniom nad właściwościami wyciągu ze śluzu ślimaka wprowadziła kosmetyki zawierające w swym składzie ekstrakt ze śluzu ślimaka i do dzisiaj produkuje kosmetyki oparte o wyciąg ze śluzu ślimak które zawierają w swym składzie aż 20% czystego ekstraktu ze śluzu ślimaka.

Więcej

DOSTAWA GRATIS

Przy zamówieniu powyżej 150,00zł paczkę wyślemy do Ciebie Gratis !

Rodzaje dostaw

Gwarantujemy

  • Produkty najwyższej jakści
  • Szybką dostawe
  • Bezpieczne płatności

Rodzaje płatności