Snake Venom - Jad węża


Snake Venom - Jad węża

Kosmetyki oparte o peptyd znajdujący się w jadzie węża zostały stworzone z myślą o codziennej pielęgnacji skóry zarówno normalnej jak i skóry wyjątkowo wrażliwej. Spośród kosmetyków stworzonych na bazie jadu węża wyróżnić możemy serie, które zostały opracowane z myślą o eliminacji efektów starzenia się skory i przeciwdziałanie tym efektom. Kremy te oparte o formułę zawierającą jad węża mają działanie zapobiegające powstawaniu zmarszczek poprzez hamowanie skurczów mięśni dodatkowo mają silne działania wygładzające.
Z przeprowadzonych badań i testów z użyciem kremów marki Babaria z Jadem Węża zaobserwowano ze tuż po całkowitym wchłonięciu kremu następuje widoczne zmniejszenie zmarszczek nawet o 36%. Po 2 godzinach działania kremu, gdy działanie jest najbardziej intensywne redukcja zmarszczek wzrasta nawet do 82%.

Spośród kremów z serii Snake Venom dostępne są również kremy, które stworzone zostały z myślą o skórze suchej, które zawierają w swym składzie kwas hialuronowym i masło shea. Kremy te charakteryzują się właściwościami głęboko nawilżającymi.

Wszystkie kosmetyki Babaria Snake Venom poddane były licznym badaniom klinicznym i dermatologicznym. Badanie, które przeprowadzone było z użyciem kremu z 4% SYN-AKE® na grupie 45 osób przez 28 dni, stosujących produkt 2 razy dziennie wykazały, że krem:

  • Redukuje zmarszczki czoła nawet o 52%.
  • Redukuje „kurze łapki” do 24 %.
  • Redukuje zmarszczki nawet o 82% w przypadku skurczu mięśni.

DOSTAWA GRATIS

Przy zamówieniu powyżej 150,00zł paczkę wyślemy do Ciebie Gratis !

Rodzaje dostaw

Gwarantujemy

  • Produkty najwyższej jakści
  • Szybką dostawe
  • Bezpieczne płatności

Rodzaje płatności